Nora DeGold. Pazīmes, kas liecina, ka ģērbies totāli nesievišķīgi

Nora DeGold s apgerbs 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, laiks aizdomāties (un es teiktu, ka labi dziļi aizdomāties!) arī par šo jautājumu. Tu droši vien domā, ka tūliņ sākšu slavēt un reklamēt svārku un kleitu burvību, kā to dara Sūnu ciema dumjo sieviešu skolas, kurās sievietes centīgi maksā bargu naudu, lai kļūtu par vēl lielāku muļķi dzīves lielajā teātrī? Ka tas nu ir vienīgais apģērbs, kas parāda un pierāda, ka ģērbies sievišķīgi un esi īsta sieviete? Protams, jebkura garuma svārki ir burvīgi. Bet tagad padomā, kur un kad tie tiešām tā pa īstam ir ērti? Nu, tie īsie svārki ir neaizstājami, lai no sava vīrieša dabūtu labi daudz naudiņas ikdienas tēriņiem un jaunam kažokam. Jā, šim nolūkam tie ir ģeniāli. Bet tagad padomā, vai ar tiem ir ērti braukt sabiedriskajā transportā vai vadīt mašīnu? Vai ar tiem tiešām ir ērti visu dienu sēdēt pie biroja galda? Protams, ka nav.
Garie svārki ir burvīgi, kad nākas kontaktēties ar seksuāli īpaši izbadušiem vīriešiem, kuri nav gatavi izmaksāt pat kūku kafejnīcā, bet uzskata, ka sievietei ar viņu nekavējoties jādodas uz gultu, lai “nodrāztos” uz līdzenas vietas. Tad, lai šie kretīni savās izbadušajās seksuālajās fantāzijās nevarētu pat nojaust tavu kāju aprises, gari svārki tiešām ir lielisks veids, kā nolikt pie vietas šos maitas gabalus. Turklāt garie svārki no laika gala ir bijuši kā simbols jeb pazīme, ka sieviete ir aizņemta vai jau beigusi savu seksuāli aktīvo dzīvi. Vēstījums skaidrs un tiešs - “netuvojies!”.
Tātad, galvenā un patiesībā vienīgā pazīme, kas liecina, ka sieviete neģērbjas nesievišķīgi, ir reāli neērtu drēbju izvēle. Tās ir drēbes, kas absolūti nav piemērotas tiem apstākļiem, kuros sieviete atrodas vai ar ko nodarbojas. Reāli sievišķīga sieviete izvēlas ērtas drēbes – tādas, kurās viņa visas dienas garumā pat ne uz mirkli neizjūt diskomfortu, pat nejūt, ka ir apģērbusies. Tās var būt pat bikses no vīriešu sporta nodaļas, ja nav izdevies atrast pietiekoši ērtas sieviešu nodaļā. Sievišķība, manu mīļo lasītāj, nav saistīta ar apģērba izvēli konkrētajā lupatu nodaļā, tā ir ērtu, piemērotu drēbju izvēle. Ja sievietes seksuālā enerģija neplūst brīvi, ja tā tiek nospiesta šaurā, sintētiskā džemperī, tik apspiestās džinsu biksēs, ka kājas sāp, tik augstos papēžos, ka iešana kļūst pār pārbaudījumu, tad viņa būs nesievišķīga. Ja viņa būs uzvilkusi vīriešu uzvalku, kurā jutīsies tik pat ērti, kā nakts pidžamā, tad izskatīsies seksapīla un iekārojama. Bet, ja sieviete būs izvilkusi kaut vienu apģērba gabalu, kas dienas slaikā spiedīs, grauzīs, šļuks vai kā citādi atgādinās par savu neērtumu, tad automātiski sievietei seksuālā enerģija neplūdīs brīvi un viņa ir zaudēs savu sievišķību.
Vai esi ievērojusi un aizdomājusies, kālab vīrieši nekad neizvēlas neērtas drēbes? Tādas pat nešuj un neražo. Varbūt ir kāds viens no tūkstoša, kurš ģērbj neērtas drēbes, kuras nospiež enerģiju. Vai esi ievērojusi, cik ērti ir vīriešu džemperi, bikses, jakas, mēteļi, zābaki utt., kamēr sievietes ir burtiski iespiestais un saspiestas lupatās? Un kurš tad nosaka to mūsdienu modes pasauli? Jā, jā, mūsu vecais labais dzīves gudrais vīrietis. Viņš zina – ja sieviete būs iespundēta neērtās drēbēs, bet vīrietis baudīs ērtas, tad kurš diriģēs dzīves parādi? Nu protams, vīrietis! Ne jau tas, kuram visas apģērba vīles berž un spiež.

Nora DeGold s apgerbs 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold