Nora DeGold. Šokējoša patiesība, kā vīrietis skatās uz sievieti, kurai ir jau pēc 40

Nora DeGold s40 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, vēlreiz atgādināšu, ka vīrietis un sieviete domā un redz pasauli atšķirīgi. Jā, tās ir divas dažādas domāšanas! Tēvi dēliem iemāca vīriešu domāšanu, bet meitām tiek iemācīta sieviešu domāšana. Bet tā nu sanāca, ka savā laikā apguvu abas domāšanas. Nu ko, dārgā lasītāja, turies! Viegli jau Tev nebūs izturēt to, ko rakstīšu tālāk!
Tātad, kad sievietei ir jau pāri 40, vīrietim sievietes dvēseles skaistums un dzīvē uzkrātā garīgā bagātība ir dziļi vienaldzīga. Viņš tikai konstatē faktu, ka katru dienu jāskatās uz to, kā sieviete noveco, kā viņas āda un locekļi kļūst aizvien ļenganāki, miesas bezformīgi izplūst vai gluži otrādi - izkalst kā žāvēta plūme. Arī gultā vīrietis jūt, ka viņa daiktam tava pa dzīvi krietni nolietotā vagīna nekādu lielo baudu vairs nesagādā. Ja neesi slavena vai bagāta, viņš saprot, ka pienācis laiks Tevi samainīt uz svaigu, smuku sejiņu un jaunu vagīnu. Un to viņš arī dara bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Nu, ja esi izcila kalpone pēc 40, kura skrien uz desmit darbiem un nes mājās piķi, pēc tam katru vakaru izpucē māju 5 zvaigžņu hoteļa skatā, piešmorē pilnu ledusskapi ar gaļas kalniem un uzņemas pilnīgi visas rūpes par bērniem tā, ka viņš var nodoties tikai internetam, alus krogam, draugiem un jaunajai sieviešu ražai, tad protams, tavi bezmaksas kalpones pienākumi tiek atstāti un Tu netiec atlaista vai padzīta no darba.
Nu, ja jau esi pēc 40, bet tava seja un augums vēl labā skatā, tad dari visu, lai fiksi nopelnītu legālo miljonu vai dabūtu slavu, jo savādāk būs tā – tikko netiksi galā ar kalpones pienākumiem, otro dzīves pusi varēsi tupēt viena, kā jau to dara tava gājuma un jau vecākas sievietes! Tālab beidz dzīvot ilūzijās, ka esi vajadzīga vīrietim un viņš uz Tevi skatās kā uz daiļavu! Daiļas ir tikai jaunas sievietes, bet tām smadzenes vēl nav tik attīstītas, tās vēl nav pietiekoši izaugušas. Tālab viņas savu jaunību iznieko par tukšiem vīriešu solījumiem. Reti kurai ir saprāts to iemainīt pret brangu naudu un laikus nodrošināt savu dzīvi, kad būs labi pavītusi roze pēc četrdesmit. Es zinu, ka nebija viegli šo manu daiļrades gabalu izlasīt, jo zinu, ka meli jau labāk lasās. Nezinu kā Tev, bet man dažreiz piegriežas visu laiku melot, izlikties un dzīvot skaistās ilūzijās.

Nora DeGold s40 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold