Nora DeGold. Ko meitai nozīmē tavs mājās ievestais vīrietis?

Nora DeGold sex izmantosana 300Kamēr slavenības filmās, romānos, intervijās utt. sēj cilvēciņu prātiņos ideju par to, ka dzīve ir skaista un ka šeit uz pasaules valda tā skaistā, brīnumjaukā mīlestība, dzīves realitātē, kā jau esi novērojusi, nekā skaista jau nav. Ir tikai skriešana uz darbu par kapeikām, mājas beršana, produktu gādāšana – īsāk sakot, nebeidzama cīņa par eksistenci. Un nereti gadās, ka meita ir palikusi bez tēva un viss dzīves smagums gulstas uz sievietes trauslajiem pleciem.
Bet tad kādu dienu sieviete nogurst no tā visa un, lai nesajuktu prātā, kā apmāta metas iekšā jaunās attiecībās. Dzīves realitāte viņu ir tā nospiedusi pie zemes, ka jaunas attiecības šķiet kā glābiņš bezizejā. Protams, pie reizes arī meitai derētu tēvs, jo sabiedrības “gudrīši” uzskata, ka bez vīrieša ģimenē nekas sakarīgs no bērna nevarēs izaugt.
Beidzot pienākusi tā laimīgā diena, kad jaunais draugs sāk dzīvo tavās mājās. Bet ko tas nozīmē tavai meitai? Tieši to arī nozīmē – kamēr virtuvē šmorēsi kāpostiņus vai būsi aizkavējusies darbā, tava meita tiks ņemta priekšā visos galos un gluži vienalga, vai viņai būs četri vai četrpadsmit gadi. Tu tak zini, ka viņam visu laiku vajag atbrīvoties un relaksēties. Viņš taču nav spējīgs nenodarīt savas lietas, ja turpat zem viena jumta grozās jauna un nesamaitāta miesiņa. Ja Tev būs paveicies, kādu laiku viņš valdīsies. Varbūt spēs sagaidīt, ka tava meita nedaudz paaugas, bet jebkurā gadījumā kādu dienu tas tāpat notiks. Tu taču pati esi ievērojusi, kā viņš skatās uz tavu meitu. Un tas nav tīrs mīloša un gādīga tēva skatiens bez seksuāla zemteksta. Tikmēr tava meita paliek aizvien dīvaināka – aizdomīgi skaļa vai klusa un nerunīga, bet varbūt noslēgusies, izvairās nākt mājās no skolas un pie katras iespējas paliek pa nakti pie draudzenēm. Viņa vairs netiek galā ar mācībām, arī skolā uzvedība mainījusies līdz nepazīšanai.
Tu domā, ka tikai pedofili iekāro nepilngadīgas meitenes? Nu ko, tiksim skaidrībā arī par šo jautājumu. Ja vīrietis nav pedofils, viņš sāks meiteni iekārot, tiklīdz viņai sāksies mēnešreizes. Tas ir saprotams, jo sākoties menstruācijām, meitenes ķermenis izdala specifisku aromātu, kas vēstī, ka viņa ir pārvērtusies par mātīti un gatava ieņemt bērnu. Šis aromāts vīrietim ir vēl spēcīgāks par narkotikām, tas liek rīkoties un izdarīt to, ko daba pieprasa. Un atceries – jo vecāka kļūst sieviete, jo vājāks kļūst viņas aromāts, jo jaunāka ir sieviete, jo spēcīgāks ir viņas aromāts. Arī cilvēku suga nav nekas vairāk, kā seksuāli dzīvnieciņi, kuriem seksuālās dziņas ir viens no galvenajiem instinktiem. Mēs nevaram dzīvot bez seksa, tāpat kā nevaram dzīvot bez ūdens. Kaut arī šīs spēcīgās dziņas sabiedrībā tiek stingri iegrožotas ar likumiem, aizliegumiem un morāles normām, dzīves realitāte ir nežēlīga. Daba ir spēcīga un izdara savu, tālab likumi un normas ne vienmēr spēj apturēt līdz nejēgai pārgribējušos dzimumlocekli.
Bet kas notiek ar meiteni, kura pret savu gribu ir spiesta apmierināt vīrieti? Tas arī notiek – viņas psihe tiek pilnībā sačakarēta. Meitenes personība tiek sadragāta un viņa vairs nekad nebūs pašapzinīga sieviete ar savu stāju. Viņas būtība, gods un lepnums būs iznīcināti pašā saknē, jo viņa tikusi pazemota, izsmieta. Toties viņa būs ļoti ideāla sabiedrības locekle, kura klusi ies uz darbu, nevienam nepīkstēs pretī. Psiholoģiski kompleksi un “sviests” galvā būs tāds, ka viņa pat vienu loģisku teikumu nespēs salikt kopā, lai pateiktu, kas viņa ir un ko grib. Tā nu viņa dzīvos. Ja atjēgsies, ka tomēr grib būt kas vairāk un vēlēsies dzīvē ko sasniegt, tad atlikušo dzīvi varēs sevi “remontēt” psihologu, psihoterapeitu, psihiatru burvju, dziednieku utt. kabinetos.
Un atceries, ka meita Tev to nekad neteiks, jo baiļu, kauna un netīrības sajūta to liedz! Reti kura pat vispār saprot, kas notiek. Kā gan ko tādu var saprast bērns, kurš vēl tikai iepazīst pasauli? Ja arī meitene mēģina mātei ko teikt, tad māte parasti izliekas, ka neko nav dzirdējusi vai vienkārši atsakās meitai ticēt, jo uzvar pašas seksuālās dziņas, arī vientulības sajūta ir pārāk biedējoša. Uzvar bailes, ka atkal paliks viena un vairs nebūs vīrieša, kas šad un tad viņu labi un pamatīgi “izdrāzīs”. Tālab vīrietis netiek padzīts no mājas un teātris tiek spēlēts tālāk.
Ja Tev ir dēls un Tu pati pārāk ilgi neatgriezies no darba, vīrietim savu reizi var noderēt arī viņa dibens. Tālab beidz dzīvot ilūzijās! Kad vajag apmierināt savas dabiskās vajadzības, izdari to ārpus mājas! Dod savai meitai iespēju izaugt veselai un drosmīgai, nevis tādai, kura visu dzīvi baidīsies un pakļausies vīriešiem! Tāda sieviete pati pakļaus un diriģēs vīriešus.
Lasot šīs rindas, nekautrējies atsaukt atmiņā savas bērnības neveiklās ainas ar vīriešiem. Varbūt tie bijuši pilnīgi nepazīstami un nejauši satikti, bet varbūt tie bijuši labi zināmi ģimenes draugi vai radinieki. Diemžēl meitene var būt neaizsargāta pat savā ģimenē, jo gadās, ka šajā ziņā bez aiztures mēdz būt pat miesīgi tēvi.
Tad nu šeit ir vēl viena iespējamā atbilde, kālab neesi savas dzīves valdniece un pavēlniece, kālab esi nevis “krutā” vai miljonāre, bet gan iztapīga un bailīga kalpone ne tikai mājās, bet arī darbavietā, kur lasi nabagu kapeikas par savu darbu. Ak, šī netīrā pasaule, kur visi spēlē svētos un labos! Bet kas slēpjas cilvēku galvās, dažreiz labāk nezināt, lai dzīves jēgu nezaudētu pilnībā. Ja Tu zinātu visu, kas darās cilvēku gultās… Es domāju, ka Velns ar savu burbuļvannu vēl ir žēlīgs kungs, salīdzinot ar to, kā pret sievieti atļaujas izturēties un izturas vīrieši.

Nora DeGold sex izmantosana 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold