Nora DeGold. Nomācošas ilgas un gaidas. Ko ar tām iesākt? Kā piepildīt?

Nora DeGold veelmeesss 300Protams, manu mīļo lasītāj, ilgas un gaidas ir katra cilvēka neatņemama dzīves sastāvdaļa. Mēs visi mēdzam ilgoties un gaidīt mīlestību, sapratni, palīdzību, līdzjūtību, atbalstu, mīļumu, materiālu atbalstu utt. Jā, tas viss ir tik dabiski un normāli, jo daba to ir ielikusi katrā no mums. Tajos senajos laikos, kad cilvēki vēl nebija sevi sabojājuši un saindējuši pašā saknē, tā arī bija – ja divi cilvēki viens otram patika, tad bez vilcināšanās mīlējās un bija kopā, ja bija vajadzīga palīdzība, tā vienkārši tika sniegta utt. Bet kas notiek mūsdienu pasaulē? Tur jau tā lieta, ka nenotiek nekas. Cilvēki ir mainījušies un samaitājušies tā, ka tālāk vairs nav kur. Saindējušies no visām dzīves laikā izdzertajām tablešu kaudzēm, ieelpotajām izplūdes gāzēm, apēstajiem pesticīdiem un citiem dzīvībai bīstamiem ķīmiskiem savienojumiem, kas tiek apēsti ikdienas maltītē vai uzņemti caur visdažādāko sadzīves ķīmiju. Cilvēkus ir saindējis nikotīns un katra izdzertā zemas kvalitātes alkohola glāze.
Saindēta jau nav tikai miesa. Cilvēku prātus ir saindējušas slavenības, politiķi, un visi tie, kuriem pieder informatīvie cilvēku psihes indēšanas ieroči. Mūsu prāti jau sen ir nokauti ar saindēto negatīvo un melīgo informācijas plūsmu. Bet dabas ieliktie signāli tik signalizē, ka ilgojamies un gaidām to un to. Un kad to nedabūjam, mūs pārņem dusmas, vilšanās, sāpes utt. Saraksts ir bezgalīgs, tālab pēc iespējas ātrāk ir jāiedzer kārtējais antidepresants, lai spētu aiziet uz darbu un nopelnīt dienišķās kapeikas, ko pārskaitīt kārtējai kredītu kompānijai, lai tā neizkrāmētu no dzīvokļa vai nesavāktu ledusskapi.
Starp citu, vai esi ievērojis, ka agrāk reklāmās aicināja noguldīt naudu uz procentiem, bet mūsdienās vairs reklamē tikai to, uz cik procentiem tiek izsniegti aizdevumi. Cilvēku dabas pazinēji lieliski zina, ka viss ir mainījies. Viņi veikli piedāvā izsniegt dzīvokli vai mantu uz kredīta, lai uz mirkli apmierinātu kādu no tavām ilgām, kā rezultātā iekrīti krāpnieku nagos.
Bet ko tad iesākt ar šiem sasodītajiem ilgu un gaidu signāliem? Jā, manu mīļo lasītāj, tas tiešām ir labs jautājums. Nekas cits neatliek, kā atrast sevī pārcilvēcisku spēku, lai to visu sevī iznīcinātu. Bet kā to izdarīt? Nemitīgi atsaki savām ilgām un gaidām. Vienkārši ignorē, līdz kādu dienu tās būs mirušas. Tieši tajā dienā Tu būsi ieguvis varu pār sevi un savu dzīvi. Tas ir sasodīti smags un grūts uzdevums, turklāt ne jau vienai dienai, bet ja ar to tiksi galā, Tu spēsi dancināt visu pasauli. Pretējā gadījumā visu dzīvi būsi pretējā dzimuma, bankas, sabiedrības, līdzcilvēku utt. spēļmantiņa un viņi visi dancinās Tevi. Ar pirmo, kurš kaut nedaudz piesolīs apmierināt jeb piepildīt kaut nedaudz nelielu tavu vēlmi un gaidu, Tu noslēgsi kontraktu līdz mūža galam. Vai tā būs banka, ātro kredītu kompānija vai kas cits, rezultātā Tu būsi spiests atdot pēdējo kreklu bankai, ātro kredītu kompānijai vai tamlīdzīgai iestādei. Vai saprati lamatas? Vai saprati, kā ar Tevi spēlējās līdzcilvēki?
Nu ko, lai Tev izdodas šajā cīņā izskaust sevī to, kas mūsu laikmetā vairs nav vajadzīgs un tikai padara par vadāmu aitu! Vadi citus un nekad nepieļauj, ka Tevi vada kāds cits, pat ne paša bērns. Noliec visus pie vietas! Esi savas dzīves valdnieks, valdi un skaldi!

Nora DeGold veelmeesss 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold