Nora DeGold. Tradicionālā Japnānas Reiki MEISTARA PAKĀPES SEPTIŅI ĪPAŠIE SIMBOLI

Nora DeGold Reiki ipasie meistara pakapes simboli 300Nora DeGold. Tradicionālā Japnānas Reiki MEISTARA PAKĀPES SEPTIŅI ĪPAŠIE SIMBOLI

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Tradicionālā Japnānas Reiki simboli

Nora DeGold TRADICIONALA JAPANAS REIKI SIMBOLI 300Nora DeGold. Tradicionālā Japnānas Reiki simboli

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. TRADICIONĀLĀ JAPĀNAS REIKI MEISTARA PAKĀPES SLEPENIE SIMBOLI

REIKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH 300TRADICIONĀLĀ JAPĀNAS REIKI MEISTARA PAKĀPES SLEPENIE SIMBOLI

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. TRADICIONĀLĀ JAPĀNAS REIKI GALVENIE NOSLĒPUMI no 1. līdz 3. pakāpei

REIKIIIIIII 300Manu mīļo lasītāj! Mans garīgās skolotājas ceļš sākās 2004. gadā, kad Indijā saņēmu pareģojumus par savu turpmāko dzīves ceļu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. INDIJAS REIKI SIMBOLI no 1.-3. pakāpei

REEEEEEEEEEEEEEEEEE 300Ja esi Reiki praktiķis un savā laikā esi pie manis mācījies Reiki, tad droši vien zini, ka bez tradicionālā Japānas Reiki pasaulē vēl ir vairākas Reiki sistēmas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Tradicionālā Japānas Reiki bezkontakta «ķirurģija»

reikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 300Manu mīļo lasītāj! Manā dzīvē Reiki ir īpašs stāsts. Neaizmirstamajam dzīves posmam, kad biju Reiki skolotāja, ir bijusi ļoti liela nozīme manā attīstībā, jo sekojot pareģojumam, ko saņēmu Indijā, cilvēkus sāku mācīt tieši ar Reiki, ar kuru es ļoti nopietni strādāju un kārtoju gan sevi, gan savu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Reiki tehnika aizsargājošu enerģētisko cimdiņu izveidei darbam ar negatīvajām enerģijām

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGNozīmīgs ir jautājums, vai brīžos, kad strādājat ar Reiki un palīdzat otram cilvēkam, ir pieļaujams ar kailām rokām pieskarties negatīvajām enerģijām?

Lasīt tālāk ...

REIKI: Kā ar Reiki palīdzību atgūt ticību zudušām vai pamazām izgaistošām idejām un sapņiem?

REIKIKLJLKJKLNereti dzīvē notiek tā, ka cilvēks, kuram ir kāda lieliska ideja vai iecerēts sapnis, nejauši ar šo vēlmi par kādas ieceres īstenošanu padalās ar kādu līdzcilvēku.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Zinātniski pētījumi apstiprina Reiki sistēmas efektivitāti

PP1Šobrīd nav šaubu, ka pētniekiem izdevies eksperimentāli pierādīt īpašu energo-informatīvu procesu pastāvēšanu, kas pilnībā atbilst Reiki sistēmas mācībai par universālo enerģiju.

Pagājušā gadsimta 80.gados Džons Cimmermans veicot eksperimentālus pētījumus Kolorādo štata universitātē konstatēja, ka no cilvēka rokām, kurš praktizē Reiki, izplūst spēcīga biomagnētiska enerģija.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Reiki – pārticība un harmonija ikvienam

P31Reiki ideja ir universāla un vienkārša: Visumu caurstrāvo dzīvības enerģija – Reiki. Lai ar to rīkotos cilvēkam nepieciešams attiecīgi noskaņoties. Pirmais, kas "noskaņojās" uz šo Dievišķo vibrāciju bija Mikao Usui. Viņš savas zināšanas nodeva saviem skolniekiem, kuri savukārt tās nodeva tālāk saviem skolniekiem. Šādā veidā radās Reiki skola, kur mācība tiek nodota no skolotāja uz skolnieku un šāda kārtība pastāv vēl šodien.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Kķūt par Reiki meistaru var ikviens

P30Ievadīšana Reiki sistēmā tiek veikta ar iesvētīšanas rituāla starpniecību, kuru veic Reiki Meistars- skolotājs. Iesvētīšanas laikā cilvēka enerģētiskā sistēma noregulējas uz smalkākām vibrācijām, "atveras" enerģētiskie centri (čakras). Reiki sistēmas apguve sadalīta vairākos etapos. Tas darīts ar nolūku, lai pakāpeniski paaugstinātu skolnieka enerģētisko potenciālu, un nodrošinātu praktisko iemaņu apgūšanu.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Kādos gadījumos Reiki sistēma ir neaizstājama?

P29Katram cilvēkam, kurš saņēmis Reiki iniciāciju paaugstinās dzīves tonus – uzlabojas pašsajūta, paaugstinās darba spējas.

Ar Reiki sistēmas palīdzību iespējams veiksmīgi līdzdarboties (paralēli tradicionālajai medicīnai) dažādu slimību ārstēšanā. Ar Reiki enerģijas starpniecību iespējams uzlādēt dažādus preperātus, produktus.

Lasīt tālāk ...

REIKI: REIKI- mūsu gadsimta brīnums

Reiki ir mūsu gadsimta brīnums, kam jau pievienojušies vairāki miljoni cilvēku visā pasaulē. Tā ir garīgā sistēma, kuru pirms 100 gadiem izveidoja japāņu budistu mūks Mikao Usui, un ar tās palīdzību cilvēks pats saviem spēkiem var atgūt veselību pēc smagām slimībām, atbrīvoties no psiholoģiskajām problēmām, kompleksiem, dažādiem enerģētiskajiem blokiem un kaitējumiem.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Reiki un stress

Reiki sistēmu izveidoja japāņu budistu mūks Mikao Usui (1865-1926). Šo sistēmu visā pasaulē praktizē miljoniem cilvēku, un praktiķu skaits aug ar katru dienu. Reiki tulkojumā no japāņu valodas nozīmē dievišķā enerģija.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Kas ir Reiki?

Vārda REIKI nozīme ir universāla dzīvības enerģija jeb Dievišķā enerģija. Šī dzīvības enerģija ir tas spēks, kas darbojas un dzīvo ikvienā radītā matērijā. Šis vārds sastāv no divām daļām. Zilbe rei norāda uz minētās enerģijas universāli neierobežoto aspektu, bet ki pati par sevi ir rei būtības daļa – vitāls dzīvības enerģijas spēks, kurš plūst no visām dzīvajām būtnēm.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Reiki meistariem- fiziskā dziedināšana

Pieņemsim, kādam tavam draugam vai ģimenes loceklim sāp celis. Tev nav svarīga diagnoze (tā lai paliek speciālistu ziņā), tikai mērķis – kliedēt sāpes.
Lai tu sagatavotos seansam, tev nav jādara – vai, precīzāk sakot, ir jādara NEKAS. Proti, jānoved sevi tādā stāvoklī, kurā tu neko nedari un neko nedomā, bet koncentrējies vienīgi uz seansa norisi. Tā ir pavisam vienkārša, prasa tikai 2 – 3 minūtes un jāveic viegli, rotaļājoties.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Reiki tehnikas Reiki meistariem- 1. tehnika

Šī tehnikas paredzētas tikai Reiki meistariem, jo ja nav saņemtas iniciācijas visās trīs pakāpēs šīs tehnikas nedarbojas bez reiki iniciācijām.

Uzmeklē mierīgu vietu, kur neviens netraucēs. Apsēdies, aizver acis un sāc klusi vērot savas domas. Iztēlojies tās kā garāmgājējus.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Reiki tehnikas Reiki meistariem- 2. tehnika

Šī tehnikas paredzētas tikai Reiki meistariem, jo ja nav saņemtas iniciācijas visās trīs pakāpēs šīs tehnikas nedarbojas bez reiki iniciācijām.

Šī tehnika ir reiki dziedniecības stūrakmens, jo māca koncentrēties vienīgi uz acumirkļa vērošanu – un jau iedarbojas dziedinoši. Tās spēks slēpjas vienkāršībā.
Būs nepieciešamas 10 – 20 minūtes miera. Piever acis un 10 – 20 sekundes ļauj savām domām brīvi klejot.

Lasīt tālāk ...

REIKI: Reiki tehnikas Reiki meistariem- 3. tehnika

Šī tehnikas paredzētas tikai Reiki meistariem, jo ja nav saņemtas iniciācijas visās trīs pakāpēs šīs tehnikas nedarbojas bez reiki iniciācijām.

Pastāv uzskats, ka tas ir ārkārtīgi grūti un prasa gadiem ilgu meditāciju un vingrināšanos. Taču iespējams arī īsāks ceļš. Ir jāsaprot, ka reiki ir dotas kā mētelis, par kuru nedomājam, bet kurš mūs silda. Tas ir tepat, tikai jāapzinās. Tev palīdzēs šis vingrinājums, kas ir vienkāršāks nekā tā apraksts.

Lasīt tālāk ...