Nora DeGold. Kur paliek sapņi? Kālab tie nepiepildās?

Nora DeGold par sapniem 300Katram cilvēkam ir lieli, skaisti jaunības sapņi un sākot dzīvi, katrs no mums ir ticības un cerību pilns, ka tie piepildīsies.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab neizdodas piepildīt daudzus sapņus? Kur pazūd reiz sapņotie skaistie jaunības dienu sapņi?

Nora DeGold SADSAPNIII 300Vai atceries savu bērnību, kad sapņoji katru dienu – par jaunu lelli, jaunu mašīnīti, braucienu ar karuseli utt.? Vai atceries to prieku, kad tavi sapņi piepildījās?

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold sapņu dienasgrāmata. Mana savādā drauga nākotne

Nora DeGold KLODE 300Jā, mēs katrs tiecamies pēc draugiem un vēlamies, lai viņi būtu labi cilvēki.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold sapņu dienasgrāmata. Cīņa ar rituālo zobenu

Nora DeGold RZOBENS 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, padalīšos ar kādu savu sapni, kas manuprāt Tev ir jāuzzina. Domāju, ka no tā noteikti paņemsi arī priekš sevis kādas vērtīgas atziņas un būs kārtējā viela pārdomām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Padoms, kas palīdzēs piepildīt savas dzīves sapņus

Nora DeGold sapniii 300Cilvēkam ir jāsapņo, turklāt – jo vairāk, jo labāk! Šo burvīgo nodarbi nedrīkst atstāt novārtā, taču nereti steigā un ikdienas rutīnā par to mēdzam aizmirst. Jā, ir jāsapņo par to, kādu dzīvi gribi un ko vēlies tajā piedzīvot, sasniegt, izbaudīt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Divi izplatītākie iemesli, kālab ir slikts miegs

Nora DeGold MIEGAPASAULEEE 300Jā, slikts miegs dažam labam ir nopietna problēma. Ja nakts nav devusi vajadzīgo atpūtu, tad pamostoties mēdz būt sajūta, it kā visu nakti ar lāpstu būtu rakts tīrums.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko nozīmē redzēt mani sapnī?

Nora DeGold SAPNIIKK 300Es regulāri saņemu vēstules un pasākumos klātienē uzzinu, ka atkal esi mani redzējis sapnī. Protams, Tu gribi zināt, kālab tā notiek.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold sapņu dienasgrāmata. Nešķīsta spēka padzīšana no mājas

nspeekss 300Manu mīļo lasītāj! Atkal padalīšos ar savu ļoti ezotērisko un mistisko sapni, kuru nesen redzēju kādā naktī. Jau tālā senatnē cilvēki ir ticējuši, ka sapņu vēstījumi nav nejauši un tie nāk no pašiem Dieviem, tāpēc domāju, ka uzzinot manu sapni un tajā piedzīvoto, iegūsi vērtīgas atziņas arī sev.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold sapņu dienasgrāmata. Bīstama un nezināma ienaidnieka apturēšana uz visiem laikiem

Nora DeGold sapnisss 300Nu ko, esmu nolēmusi turpināt savu sapņu aizsāktās dienasgrāmatas rakstīšanu, jo visu savu dzīvi bieži redzu ļoti krāsainus, spilgtus un manuprāt, zīmīgus sapņus ar savā ziņā pavisam neparastu saturu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko nozīmē sapnī redzēt milzu ātrumā virsū nākošu jūru vai okeānu jeb milzu cunami?

juuraa 300Daudzus gadus es bieži redzēju sapni, kuru ilgi nespēju iztulkot. Atbildi meklēju visdažādākajos sapņu tulkotājos un visur, kur vien iespējams, taču sirdī jutu, ka īstās atbildes nav.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Nora DeGold. Kā dzēst ļaunu sapni, lai tas nepiepildās, un apturēt draudošās briesmas?

neitralizs 300Manu mīļo lasītāj, šī tēma būs par sapņiem. Nu kam gan dzīvē nav gadījies redzēt nepatīkamus sapņus? Parasti pēc tāda nepatīkama pārdzīvojuma ilgi arī nav jāgaida, ka dzīvē kaut kas nepatīkams reāli arī atgadās.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Nora DeGold. Ko svarīgu vēlas Tev pateikt negatīvi vai nepatīkami sapņi?

sapni 300Droši vien Tev kādreiz ir gadījies pamosties no nepatīkama sapņa. Iespējams, ka tas ir gadījies pavisam nesen, bet varbūt tā notiek bieži.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Sapņu psiholoģiskais tulkojums

D89Pārsteidzoši, bet vairums cilvēku redz līdzīgus sapņus. Senatnē tos centās izprast ar sapņu grāmatu  starpniecību, bet mūsdienīgs cilvēks ieklausīties arī psihologu sacītajā, jo arī viņi ilgstoši pētījuši sapņos iekļauto simbolisko vēstījumu un centušies tos tulkot. Protams, ka sapņu izzināšanai varat izmantot ne tikai zinātnieku versiju, bet arī ezoterisko skaidrojumu, ko atradīsiet mūsu portālā noradegold.com. Un tātad biežākie sapņu sižeti un to psiholoģiskais skaidrojums.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Noslēpumainajā sapņu un miega pasaulē

A141997. gadā ASV zinātnieku konferencē svinēja Nataniēla Kleimana, amerikāņu psihologa un fiziologa, lielākā speciālista miega izpētes jomā, 100.gadu jubileju. Pats interesantākais, ka tajā piedalījās arī pats jubilārs.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Lēns un paradoksāls miegs

A13Ir pierādīts, ka blakus 25 stundu garajam ciklam pastāv arī pusotru stundu gari ritmi, kas diennakts laikā nosaka cilvēka vēlmi nosnausties vai atrasties aktīvā darbā, kad rodas slāpes vai izsalkums, bet naktī nosaka lēnā un paradoksālā miega stāvokļu ilgumu.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Kā formulēt miegu?

A12Kas tad ir sapnis? Kāpēc tas organismam vajadzīgs? Jautājums par to funkcionālo nepieciešamību, ņemot vērā šī fakta ikdienišķumu, liekas tik naivs, ka pat neprasa saprātīgu atbildi, tas ir skaidrs - atpūtai! Taču šāda atbilde rada veselu virkni jaunu jautājumu: kas ir atpūta?

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Miega trūkums – vajadzība pēc miega

A11Kāda tad ir nozīme minētajām divām miega fāzēm? Lai saprastu, kāda ir atsevišķā orgāna funkcija un nozīme fizioloģijā, tiek lietota klasiska metode - orgāns tiek sabojāts vai izņemts. Šādu metodi pielietoja arī miega izpētē.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: “Miega zinātnes” aizsākumi

A10Lai saprastu, kāda ir atsevišķā orgāna funkcija un nozīme fizioloģijā, tiek lietota klasiska metode - orgāns tiek sabojāts vai izņemts. Šādu metodi pielietoja arī miega izpētē - dzīvniekam liedza miegu zināmu laiku un skatījās, kā mainās viņa uzvedība un izturēšanās.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Vai pastāv “miega centri”?

A9Tas ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas nodarbināja zinātnieku prātus jau no Pavlova laikiem. Šobrīd ir skaidrs, ka smadzenēs pastāv 5 vai 6 tā saucamie „nomoda centri”, kas izvietoti visos smadzeņu līmeņos: smadzeņu stumbra tuvumā, zilā laukuma apvidū, pie hipotalāma un priekšsmadzeņu bazālajos kodolos.

Lasīt tālāk ...

SAPŅI: Lēnā miega funkcija

A8Lēnā miega funkcija ir nodrošināt atjaunošanos. Šajā stāvoklī atrodoties, atjaunojas smadzeņu homeostāze, kas bija bojāta nomoda laikā. Nomods un lēnais miegs, var teikt, ir vienas medaļas divas puses.

Lasīt tālāk ...