Nora DeGold. Sievietes zelta ādere - kājstarpe

sievietes kajstarpe 300Tā nu reiz ir iekārtota šī pasaule, ka cilvēkiem sekss ir tik pat vajadzīgs, kā ūdens. Jo sevišķi vīriešiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs ir jāzina par seksuālo tuvību?

Nora DeGold ssttt 300Jā, daudzi ļoti bezatbildīgi attiecas pret savu seksuālo dzīvi, kaut gan tuvība ar otru cilvēku ir kaut kas ļoti īpašs.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold seksoloģijas prototipi. Kā laikus atpazīt, ka ir darīšana ar TĒRAUDA BEZJŪTĪGO DZIMUMLOCEKLI? Tipiņš, ar kuru par attiecīgu samaksu ir vērts ielaisties!!!

Nora DeGold TLOCEKLIS 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, laiks iepazīties ar vēl vienu manu radošo prototipu, par kuru es teiktu, ka tas tāds pamatīgs un bīstams tipiņš sievietēm, kurām nav seksuālās jaudas un pārliecības par sevi, jo attiecības ar šādu tipu un ielaišanās ar viņu seksuāla rakstura dēkā var izmaksāt labākajā gadījumā nervu sabrukumu.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold seksoloģijas prototipi. Kā laikus atpazīt un uzmanīties, kad ir darīšana ar IMPOTENTO SLĒPTO MĪKSTO SIEVIEŠU PAZEMOTĀJU TAUBĒTĀJU? Īpaši bīstams tipiņš!!!

Nora DeGold taubetajs 300Jā, manu mīļo lasītāj! Gribu Tevi iepazīstināt ar savu radošo seksoloģijas prototipu – Impotento Slēpto Mīksto Sieviešu Pazemotāju Taubētāju.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold seksoloģijas prototipi. Kā laikus atpazīt un uzmanīties, ja ir darīšana ar VIENTULĪBĀ MASTURBĒJOŠO LAPSU KŪMIŅU?

Nora DeGold kumins lapsa 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, ielūdzu Tevi rūpīgi izstudēt šo manu radošo seksoloģijas prototipu, kuru pārzinot un laikus atpazīstot, vari ietaupīt liekas galvassāpes un nokļūšanu nepatīkamās situācijās.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā iekarot vīrieti? IDEĀLĀ VĪRIEŠA PIESAISTĪŠANAS VĀRDI

att pu 300Mīlestība ir kaut kas daudz lielāks par vienkāršu aizraušanos. Iemīlēt, tāpat kā veidot jebkuras nopietnas attiecības, nenozīmē izjust nepārtrauktu patīkamu emociju plūsmu.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Erotiskā masāža

a22Erotiskā masāža ir saskarsmes veids, enerģiju apmaiņa, kas aptver visu mūsu emociju spektru. Tā ir ķermeņa sajūtu valoda.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Žestu maģija jeb slēptie seksualitātes signāli

Žestu izmantošana maģijā un savstarpējā saskarsmē pazīstama kopš senlaikiem. Kādreiz ar žestu un rituālo deju palīdzību šamaņi un magi centās nonākt ekstāzes stāvoklī, lai “kontaktētu” ar garu pasauli.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Vēlies uzzināt, vai mīļotais būs uzticīgs? Noskaidro viņa profesiju!

b14Katra no mums sapņo par “nopietnām” attiecībām, kas ilgtu mūža garumā. Utopija? Izrādās, ka nē. Britu psihologs Maikls Amodts ir izpētījis, ka ir iespējams noskaidrot, vai mīļotais būs jums uzticīgs, zinot viņa profesionālo nodarbošanos. Maikls Amodts iznalizēja zināmu skaitu šķiršanās gadījumu un noskaidroju, kuras profesijas pārstāvji ir uzticamākie, bet no kuriem vajadzētu vairīties.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Īsa pamācība dāmām, ja vīrieši būtu... runči…

b13Nav jau noslēpums, ka sievietes vīriešu kārtas īpatņus dažreiz mēdz salīdzināt ar runčiem. Runči, kā zināms, mēdz būt dažādi… dažādu šķirņu, pasugu, ar savām rakstura iezīmēm, atšķirīgu ārējo izskatu un īpatnībām. Lai dāmas varētu viegli un nekļūdīgi noskaidrot, pie kādas “runču kategorijas” pieder viņas izredzētais, izveidojām šādu klasifikācijas sistēmu. Varbūt noder.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Daži jautājumi, kurus nevajadzētu uzdot vīrietim

b16Dažreiz viens vienīgs divdomīgs jautājums var sagandēt pašas romantiskākās attiecības. Lūk, daži jautājumi, kurus nevajadzētu uzdot mīļotajam vīrietim.

Vai šajā tērpā (kostīmā) neizskatos pārlieku tukla?

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Dažas nenopietnas atziņas par vīriešiem

b15Vīrieši iecienījuši gaļas cepšanu uz oglēm, jo ikviens process (pat ēdiena gatavošana) kļūst vīrietim interesants, ja tas saistīts ar bīstamām situācijām.
Vīrieši ar auskaru ausīs ir labāk sagatavoti laulībām. Pirmāmkārtām, viņi jau reiz baudījuši sāpes, otrāmkārtām, viņi aptuveni nojauš, kur iegādāties rotaslietas.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Tava seksuālā enerģijas plūsma

Vīrietis meklē ideālu sievieti. Viņš steidz apprecēties, akli vadās dabas aicinājumam, nevis mierīgi, nesteidzoties meklē dzīves draugu, kurš atbilstu gan viņa garīgajām, gan fiziskajām vēlmēm. Tāpēc ir svarīga prasme kontrolēt savu seksualitāti.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Par laulības pārkāpšanu

Netiklība ir dzimumizlaidība, bet laulības pārkāpšana ir neuzticība laulātajam draugam. Nolūks ir gūt mīlestību un apmierinājumu attiecībās ar pretējo dzimumu
Vīra un sievas starpā izceļas konflikts: abpusēja neapmierinātība, pretenzijas, apvainojumi. visas šīs jūtas un emocijas nogalina mīlestību. Un ja tas notiek nepārtraukti?

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Tantra un seksualitātes transformācija

Seksuālā enerģija nav tikai libido, bet uzskatāma arī par varenu un neizsīkstošu radošās enerģijas avotu. Tā ir cilvēku būtībā slēpta varena enerģija, kas transformējoties var tiem dāvināt dažādus talantus. Tantra šo enerģiju sauc par Kundalini Šakti.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Veselīga seksuālā sievietes un vīrieša savstarpējo attiecību mijiedarbība

Ārsti imunologi ir pārliecināti, ka fizisks maigums, pieskārieni, glāsti, skūpsti iedarbojas līdzīgi zālēm un spēj pasargāt no daudzām kaitēm, jo mūsu „vadības centrs”-smadzenes nepaliek vienaldzīgas pret jebkuru maiguma izpausmi.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Ceļš uz veiksmīgu flirtu

• Svarīgi, lai Tava balss būtu patīkama. Lai tā nebūtu nepatīkama, nemelodiska, asa, nedz arī pārāk skaļa  vai klusa.
• Tev jābūt pilnīgi pārliecinātai par to, ko gribi pateikt. Uzticies savam viedoklim un veidam, kādā pasniedz savas idejas.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Kā piesaistīt vīrieša uzmanību?

Kā piesaistīt vīrieša uzmanību?Izrādās, ka uzmanību var piesaistīt ar sievietes imidžu, kas sūta vīrietim noteiktus signālus. Ja būsiet "viņa" tips, viņš uz šiem signāliem noteikti atsauksies. Tā kā labāk pati laikus izdomājiet, kas jums vajadzīgs.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Karma un sekss

Austrumu Karmas koncepcijas izpratne un pieņemšana ir īpaši svarīga katram, kurš vēlas pielietot tantriskās mācības savā dzīvē. Karmas darbība ikdienas dzīvē ir jāpētī pastāvīgi. Notikumu cēloņi bieži šķiet noslēpumaini, un tomēr, ja mēs uzmanīgi palūkosimies uz spēku spēli no karmiskā redzes viedokļa, mēs varēsim vieglāk izprast liktens netveramo darbību.

Lasīt tālāk ...

TANTRA UN SEKSS: Dziedinošais sekss

Rietumu pasaulē cilvēkiem nav šaubu par to, cik svarīgi ir vingrināt ķermeni un asināt prātu, turpretim doma par seksuāliem vingrojumiem vairumam ir pilnīgi sveša.
Mēs trenējam muskuļus, vingrojot sporta zālēs, no rītiem skrienot. Mēs vingrinām prātu, minot krustvārdu mīklas, lasot grāmatas, mācoties, nodarbojoties ar kādu vaļasprieku.

Lasīt tālāk ...