Noras DeGold visvarenais senču godināšanas rituāls Mazsalacas kapos. Kālab savi senči ir jāgodina?

NNNNNNNJJJJJJJ 300Tā nemanot esmu ieviesusi tradīciju katru rudeni doties uz Mazsalacas kapiem, kur pa mātes dzimtas līniju apglabāti mani senči.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Zeltainā rudens spēka vietās Siguldā un kārtējais nejaukais rituāls (2017)

SIGULDAAA 300Manu mīļo lasītāj, rudens ir ražas laiks, kurā cilvēks ievāc gada ražu – gan nobriedušo materiālajā pasaulē, gan nopelnīto garīgajā pasaulē.

Lasīt tālāk ...

Ko brīvmāksliniece un ļaunā burve Nora DeGold atkal labu sadarīja Ķemeru nacionālajā parkā?

KEMERIII 300Jā, manu mīļo lasītāj, šajās dienās atkal devos uz veco, mīļo Ķemeru nacionālo parku,

Lasīt tālāk ...

Kā Nora DeGold Parīzē kopā ar vietējo aristokrāti vērienīgi piecūkoja kādu pagrabu ar melno maģiju jeb radīja īpašu mākslas darbu

ttt333Jā, manu mīļo lasītā, ko tik es nesadarīju tajā Parīzē! Ir tā, ka daudzas lietas pat stāstīt un rakstīt nevar. Pēdējās kauna jūtas pazaudējusi vēl neesmu, taču tālu no tā vairs nav.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold apmeklē slavenās dziedātājas Dalidas kapu Parīzē

dalidaaa 300Šobrīd manam tēvam Raimondam vismīļākā dziedātāja un mūza ir dziedātāja Dalida. Katras dienas cēlienu viņš sāk ar YouTube apmeklējumu, lai sasveicinātos ar Dalidu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Mana burvīgā svētdienas pastaiga Majoru jūrmalā

fgghhh 300Ja godīgi, tad kas paliek cilvēka atmiņā un kuri ir tie brīži, kas īpaši sasilda dvēseli?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Pa dažām savām bērnības dienu takām Liepājā. Mana smilšu kaste

jjjj 300Kā jau zini, esmu dzimusi Rīgā, taču mana bērnība pagāja vējainajā Liepājā. Nu ko, pēc daudziem gadiem apmeklēju dažas vietas, kuras man palikušas atmiņā no tā laika, un ielūdzu arī Tevi pakavēties šajās vietās, lai izjustu to, ko reiz tur redzēju un jutu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā ienest savā dzīvē vieglumu, lai viss tajā nāktu viegli?

Nora DeGold PVVVVJ 300Jā, tā nu ir, ka mēs katrs ejam savu dzīves ceļu, tikai kāds pa to iet viegli, bet cits – smagi, turklāt vēl velkot līdzi neskaitāmus sev piekabinātus vezumus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā nepatīkamo izmantot savā labā un iegūt no tā neticami lielu labumu sev? Kā man tas izdodas?

Nora DeGold NNNNEPPP 300Manu mīļo lasītāj! Dzīve ir dzīve un ne vienmēr viss notiek pēc tava prāta. Jā, bieži viss izdodas, bet gadās, ka dzīve arī “atsēdina”, turklāt ne jau ar skaisto un labo.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā es svinu Lieldienas un nedaudz par olu maģiju

Nora DeGold lieldienassss 300Kad vēl biju bērns, Lieldienas šķita īpaši aizkustinošas un tie bija gaidīti svētki, jo tad katru reizi māte krāsoja olas.

Lasīt tālāk ...

SPECIĀLIZLAIDUMI: 7 dievišķo čakru bīdžu mantras, kas spēcīgi attīra čakras no negatīvās enerģijas un tās atmodina

shutterstock 116592928Kā vēstī vēdiskā tradīcija, bīdža ir skaņa, kas sevī ļoti spēcīgi sakoncentrē noteiktu Dievišķās enerģijas veidu. Strādājot ar bīdžām, garīgās prakses praktiķis spēj ļoti ātri sasniegt vēlamos rezultātus.

Lasīt tālāk ...

SPECIĀLIZLAIDUMI: RŪNAS- IESVĒTĪTO MISTĒRIJA

Šis ir unikāls speciālizlaidums, kurš veltīts seno skandināvu zīlēšanas sistēmai – rūnām un sastāv no 56 lappusēm. Speciālizlaidums ir izveidots tā, lai, to studējot, Jūs varētu pilnībā apgūt rūnu mistērijas noslēpumus, izprastu to dziļo vēstījumu un filosofiju un varētu uzsākt patstāvīgu rūnu zīlēšanas praksi. 

Lasīt tālāk ...

SPECIĀLIZLAIDUMI: LEVITĀCIJAS PRAKSES TEHNIKA

Šis speciālizlaidums caur ezoterisko stāstu lasītājam atklāj levitācijas vēsturi, izskaidro tā darbības mehānismu. Ezoteriskais stāsts dāvā iespēju lasītājam apgūt vēdiskās tradīcijas seno levitācijas prakses tehniku, kuru praktizē Indijas jogi, pēc daudzu cilvēku nostāstiem pārsteidzot aculieciniekus ar spēju levitēt jeb pacelties virs zemes.

Lasīt tālāk ...