Nora DeGold Daugavpilī un vietējos kapiņos (2017)

GGGGGJJJKKK 300Daugavpilī sabiju nu jau otro reizi. Pirmajā reizē biju pirms vairākiem gadiem, taču toreiz tur biju nokļuvusi ar nepareizo kompāniju, kā rezultātā no pašas Daugavpils tā īsti neko neredzēju un viss ceļojums pārvērtās par tik lielu murgu, ka no tā varētu sarakstīt pabaisu romāneli. Domāju, ka kaut kad tālākā nākotnē to noteikti arī izdarīšu. Šoreiz Daugavpili apmeklēju ar pareizo kompāniju un nodzīvoju tur gandrīz nedēļu, kā rezultātā tika izskatīti visi pilsētas stūri.
Daugavpils tiešām ir varena pilsēta, bezgala skaista un savu šarmu. Bet atrodoties tur, pārņem sajūta, ka esi nokļuvusi citā valstī jeb pasaulē. Bija sajūta, ka esmu nevis mūsu Sūnu ciema, bet gan īstā Krievijas pilsētelē, jo šo pilsētu tiešām caurstrāvo krievu dvēsele un šarms. Kā jau nojaut, manu mīļo lasītāj, Daugavpilī ne tikai pētīju tās skaistumu, bet kā vienmēr, daudz laika atvēlēju arī enerģiju pasaulei, apziņas paplašināšanas procesiem un protams, vecajai labajai melnajai maģijai. Kur tad nu bez tās, ja bez melnās maģijas vairs neesmu iedomājama?
Svarīga šī ceļojuma sastāvdaļa bija Daugavpils kapu apmeklējums. Interesanti ir tas, ka kapu viņiem ir vairāk kā citur, arī dažādība ir apbrīnojama – gan pareizticīgie, gan vecticībnieku, gan ebreju, gan katoļu un protams – arī komunālie kapi. Tad nu stundām ilgi klīdu pa šiem dažādajiem kapiem, sarunājos ar mirušajiem un skaitīju lūgšanas. Starp citu, ja dzīvē kaut ko ļoti gribi iegūt, piedzīvot vai vienkārši no kaut kā atbrīvoties, dodies uz kapiem un droši sauc palīgā mirušos savu ieceru īstenošanai! Viņi labprāt atsauksies. Starp citu, mirušie ir daudz atsaucīgāki un izpalīdzīgāki par dzīviem cilvēkiem, jo ir taču garlaicīgi pie Velna kunga caurām dienām mērcēties bezmaksas burbuļvannā vai pie Debesu tēva nemitīgi rīt debesu mannu. Ja šos liek pie uzdevuma, tad tie arī ir klāt. Ja lūdz ļaunas un tumšas lietas, tad Tev palīgā steigsies mirušie no Velna kunga burbuļvannas, bet ja lūdz par labām lietām, tad Tev steigs palīgā Debesu tēva dvēselītes. Bet ja vajadzības un lūgumi būs gan pozitīvi, gan negatīvi, tad tas būs patiesi varens skats, jo Tev talkā nāks šīs abas pasaules.
Par Daugavpili jau varētu rakstīt stundām ilgi, līdz gala rezultātā sanāktu kārtējā ezoteriskā grāmata, bet lai nu šoreiz paliek. Pagaidām piedzīvotie procesi lai paliek noslēpumā, par tiem vairāk kādu citu reizi. Bet nu gan laiks Tev izpētīt manas fotogrāfijas un caur tām izceļoties pa brīnumjauko Daugavpili!

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold