Nora DeGold. Vēdiskās Taro kāršu sistēmas apgūšana

TAROOOOO 300Jau no laika gala mani bija fascinējušas Taro kārtis. Ezotērikas veikalos es tām vienkārši nespēju paiet garām, kā rezultātā bieži iekritu kārdinājumā nopirkt atkal jaunu, vēl nebijušu kāršu komplektu, jo mūsdienās pieejamas atšķirīgas Taro kārtis un atšķirīgas sistēmas.

Iegūstot savā īpašumā kārtējās jaunās kārtis, steidzos tās apgūt un likt lietā, taču ātri vien konstatēju faktu, ka nekur tālu ar to informācijas lasīšanu nebija iespējams tikt. Cenšoties rast atbildi uz jautājumu, kālab tā notiek, nonācu pie atziņas, ka visas šīs daudzās Taro sistēmas savā būtībā ir izstrādātas neprecīzi un murgaini, kā rezultātān tās nemaz nav iespējams pilnvērtīgi likt lietā.
Ilgstoši pētot Taro un pat mācoties pie zinošām kāršu licējām, es nonācu pie secinājuma, ka man ir jārada sava Taro kāršu sistēma. Ar aizrautību ķēros pie darba, jo man jau bija uzkrāta pietiekoši liela pieredze darbā ar Taro kārtīm, lai ieraudzītu un saprastu visas nepilnības un atrastu veidu, kā tās novērst. Rezultāts izdevās lielisks, jo tapa šis mans lielais un unikālais autordarbs – Vēdiskais Taro. Tas bija milzīgākais prieks, kad varēju sākt strādāt ar savu Vēdisko Taro sistēmu, jo nekļūdīgi saņēmu visu nepieciešamo informāciju par sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar sevi vai citiem cilvēkiem. Bet tad pienāca diena, kad arī Taro man kļuva lieks, jo ilgstošs darbs ar Taro kārtīm atvēra manī spējas iegūt informāciju jau pavisam citā līmenī.
Nu ko, tad nu šī ir mana grandiozā dāvana Tev, tavai izaugsmei un garīgajai attīstībai! Un atceries – katrs cilvēks var izlikt kārtis un saņemt no tām informāciju, turklāt vēl labāk par jebkuru Taro kāršu licēju pasaulē!
Pienācis laiks arī Tev to visu sākt likt lietā! Vispirms rūpīgi lejupielādē visus izliktos materiālus un izdrukā. Kad sāksi nopietni studēt un trenēties, drīz vien amats jau būs rokā! Ja mācību procesā kaut ko nesaproti, tad vienkārši atsauc mani atmiņā no kāda mūsu kopējā pasākuma, trīs reizes piesauc mani vārdā un uzvārdā. Tiklīdz to izdarīsi, būsi tiešajā kontaktā ar mani un varēsi domās uzdot neskaidros jautājumus par Taro sistēmu. Es Tev domās atbildēšu, visu izstāstīšu un izskaidrošu, kā ar to visu darboties, lai gūtu sev vislielāko labumu.

1 Nora DeGold IEVADS VĒDISKAJĀ TARO SISTĒMĀ 2000 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 1_Nora_DeGold_IEVADS_VĒDISKAJĀ_TARO_SISTĒMĀ.pdf

2.Nora DeGold TARO KĀRŠU SKAIDROJUMI 2000 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 2.Nora_DeGold_TARO_KĀRŠU_SKAIDROJUMI.pdf

3 Nora DeGold KARMAS RATA METODE 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 3_Nora_DeGold_KARMAS_RATA_METODE.pdf

4.Nora DeGold KARMAS RATS 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

Nora DeGold 31 rituala kartis 1.DALA 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

 Nora DeGold 31 ritualas kartis 2.DALA 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

 Nora DeGold 31 rituala kartis 3.DALA 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

 Nora DeGold 31 rituala kartis 4.DALA 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

 6.Nora DeGold Ritualas kartis atributu metode 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 6.Nora_DeGold_Ritualas_kartis_atributu_metode.pdf

 7.Nora DeGold Ritualas kartis atributu rituali 700 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 7.Nora_DeGold_Ritualas_kartis_atributu_rituali.pdf

8.Nora DeGold Taro karshu shemas 700 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 8.Nora_DeGold_Taro_karshu_shemas_SAK.pdf

9.Nora DeGold Taro karshu makam 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 9.Nora_DeGold_Taro_karshu_makam.pdf

10.Nora DeGold Taro karshu shemas papildus izgatavosana 700 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 10.Nora_DeGold_Taro_karshu_shemas_papildus_izgatavosana.pdf

11.Nora DeGold Tarapatra kartis papildmaterials 700 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 11.Nora_DeGold_Tarapatra_kartis_papildmaterials.pdf

 12.Nora DeGold RITUĀLĀS KĀRTIS 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

13.Nora DeGold TARO JANTRA 700

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

14.Nora DeGold 108 TARO MANTRAS 700 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 14.Nora_DeGold_108_TARO_MANTRAS_SAK.pdf

15.Nora DeGold 22 TARO KARŠU MANTRU IZRUNA 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 15.Nora_DeGold_22_TARO_KARŠU_MANTRU_IZRUNA.pdf

16.Nora DeGold TARO MEDITĀCIJAS 700 01

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 16.Nora_DeGold_TARO_MEDITĀCIJAS.pdf

Karts8

LEJUPIELĀDĒ MATERIĀLU UZ SAVU DATORU: 

Nora_DeGold_22_TARO_KARTIS_1._DALA.pdf

Nora_DeGold_22_TARO_KARTIS_2._DALA.pdf

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold

Lasīt tālāk ...

TARO: Taro Arkani - stāsti par Spēku

p96Arkanu Taro kāršu kavā ir 78 kārtis. Dažreiz tai pievieno 79. - “balto” kārti. To izmanto tikai pareģošanas praksē un, atkarībā no zīlētāja vērstības (noskaņojuma), tā vai nu “dzēš vai anihilē” iepriekšējās kārtis, vai arī fatāli tās pastiprina. Var uzskatīt, ka šī kārts “dzēš” iepriekšējās vai pastiprina sekojošās kārtis.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro kāršu sistēmas online ievadlekcija

21Piedāvājam online lekciju ciklu par Osvalda Virta Taro kāršu sistēmu.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 1. lekcija- Mags (brīnumdaris)

18Taro sistēmas apgūšana sākas ar Arkanu Mags (brīnumdaris).

Kā gan gadījies, ka brīnumdaris – kumēdiņu rādītājs, rodams Taro sistēmas sākumā? Pie tam šim Arkanam piešķirts kārtas skaitlis viens, kas simbolizē cēloni.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 2. lekcija- Priesteriene

17Ar Taro Arkanu Priesteriene saistās gan loģiskie spriedumi, gan intuīcija. Tā vai citādi – šis Arkans vēsta par sevis izzināšanu. Māceklim nepieciešams atbildēt uz jautājumu: Ko patiesībā vēlos?

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 3. lekcija- Valdniece

16Dievišķā sākotne Mags (1) ietekmē cilvēku prātu. Līdzko cilvēks cenšas apjaust neizprotamo, tā viņš saskaras  ar Izīdu – nakts un mistēriju dievieti – Taro Arkanu Priesteriene (2). Cilvēks cenšas pētīt un apjaust diženās likumsakarības, bet velti. Cilvēks nespēj ar prātu aptvert kosmisko bezgalību un saskata tajā tikai haosu, tā priekšā izjūtot instinktīvas bailes.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 4. lekcija- Valdnieks

15Valdnieci (3) nomaina stingrs materiālās pasaules Valdnieks (4). Viņa tronis ir zelta kubs, bet uz vienas no tā šķautnēm redzam attēlotu melnu ērgli. Šis ērglis nav līdzīgs tam, ko vērojām uz Valdnieces (3) vairoga. Tagad šis ērglis transformējies un simbolizē nevis dvēseli, kas tiecas pretīm garīgajam debesīm, bet spēcīgi izteiktu  individualitātes izpausmi.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 5. lekcija- PRIESTERIS

14Reliģisko mācību piekritējus iespējams iedalīt divās milzīgās grupās. Aplūkojot Arkana Priesteris (5) attēlu mēs redzam divus cilvēkus, kuri nometušies uz ceļiem Priestera priekšā. Viens no viņiem nedaudz pastiepies roku lūkojas garīgajā līderī. Viņa būtība pauž pārliecību: „Esmu izpratis”.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas 6. online lekcija- MĪĻĀKIE

13Leģenda vēstī, ka kādu dienu Herkuless ieslīga pārdomās, kā turpmāk izmantot viņam dāvātās zināšanas un spējas. Viņš devās uz olīvu birzi, lai koku paēnā nesteidzīgi pārdomātu savu izvēli. Tikko jaunais varonis grasījās  ieslīgt apcerē, tā viņa priekšā negaidīti parādījās divas daiļavas. Katra aicināja izvēlēties sevi.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 7. lekcija- KAUJAS RATI

12Septītais Taro Arkans – Kaujas Rati. Šis Arkans satur simbolus, kas vēstī par garīgo spēku triumfu pār materiālo pasauli. Arkans simbolizē nekļūdīgu izvēli, kuru veic māceklis un vēstī par četru stihiju un debesu pušu iekarotāju. Māceklim jāveic izvēle – nodoties garīgai pašpilnveidei, vai līdzīgi jaunu zemju iekarotājam – konkvistadoram doties pretīm jauniem piedzīvojumiem.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 8. lekcija- TIESA (TEMĪDA)

11Arkans Tiesa (8) – dažreiz saukts par Temīdu simbolizē kustību, kas rada strukturizētu kārtību. Šī Arkana uzdevums ir no haosa izveidot kārtību.Arkanā Tiesa (8) redzamais sievietes tēls vizuāli līdzinās Arkanā Valdniece (3) redzamajai dievietei – gaiši mati, sarkanas krāsas tunika uz zils apmetnis.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 9.lekcija- VIENTUĻNIEKS

08Arkana Kaujas rati (6) personāžš – gados jauns valdnieks traucas pa pasauli tiecoties pēc progresa. Jaunā valdnieka karstasinīgo dabu bremzē Arkans Tiesa (8) (justīcija), kas sargā kārtību un pretdarbojas negaidītām pārmaiņām.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 10. lekcija- LAIMES RATS

06Desmitais Arkans – Laimes rats (10), citos tekstos saukts arī par Fortūnas riteni. Pirmajā mirklī šis simbols  vedina domāt par laimes un veiksmes apsolījumu, tomēr Arkanam var būt dažādi skaidrojumi. No ezoteriskā aspekta raugoties Arkans vēsta par cilvēka garīgo attīstības procesa gaitu.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 11. lekcija- SPĒKS

04Pastāv spēks, kas varenāks par jebkuru zemāka līmeņa impulsa izpausmi. Šo Spēku Taro Arkanu sistēmā simbolizē gaišmatainas sievietes tēls, kura bez grūtībām savalda trakojošu lauvu. No mītiem un leģendām mēs pazīstam daudz varoņu, kuri savaldījuši teiksmainus nezvērus. Piemēram, mums zināma leģenda par Herkulesu, kura pirmais fiksētais varoņdarbs ir Nemejas lauvas savaldīšana.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 12. lekcija- MĀCEKLIS

02Aktīvais mācekļa iesvētes ceļš, kas tiek dēvēts arī par vīrišķo, simboliski tika attēlots pirmajos vienpadsmit Taro Arkanos. Apgūstot pirmos vienpadsmit Taro Arkanus mēs mācījāmies izmantot maģisko spēku.  Māceklis apguva zināšanas, lai varētu kontrolēt procesus un notikumus.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 13. lekcija- NĀVE

A0Aplūkojot Taro kārtis ātri ievērosim, ka katrai no tām uzdrukāts savs nosaukums, piemēram – Mags, Valdniece, Kaujas Rati utt. Vienīgi Arkans Nāve (13) atstāts bez nosaukuma. Vai tiešām viduslaiku mistiķi izjutuši tik lielu bijību nāves priekšā, ka atturējušies to lieku reizi pieminēt? Varbūt viņi šai simbolā saskatījuši ko vairāk par iznīcību?

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 14. lekcija- MĒRENĪBA

Clipboard16Pēc Arkana Nāve (13) mistērijas atskārsmes māceklis apkārtējo pasauli sāk uztvert aukstasinīgāk. Viņš  atturīgi noraugās uz notiekošajiem procesiem un notikumiem. Māceklis guvis atziņu, ka nepieciešams uzņemties atbildību par savas rīcības sekām. Galu galā pārbaudījumu mērķis ir radīt līdzsvaru starp cilvēka garīgo dzīvi  un materiālo pasauli.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 15. lekcija- SĀTANS

Clipboard14Uzmanību. Tekstā ar vārdu „Sātans” domāta ir atbilstoša enerģija.
Kosmiskajai enerģijai vienmērīgi jācaurauž ikvienu Visuma telpas punktu. Ja šāds stāvoklis būtu saglabājies, tad varētu teikt, ka cilvēce joprojām atrastos paradīzē. Tomēr, kā minēts kristiešu leģendā, šo kārtību izjauca čūska.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 16. lekcija- BRŪKOŠAIS TORNIS

Clipboard12Šo Arkanu dažreiz mēdz dēvēt par “Dieva mājvietu”, jo simbolizē cilvēka ķermeni. Pārlieku bieži cilvēki savu būtību (dvēseli) jauc ar fizisko ķermeni. Dvēsele materiālajā pasaulē nonāk ar nolūku pilnveidot to. Vienlaikus ar nonākšanu raupjo enerģiju dimensijā, dvēsele zaudē zināšanas un atmiņu par iepriešējām dzīvēm.

Lasīt tālāk ...

TARO: Osvalda Virta Taro sistēmas online 17. lekcija- ZVAIGZNE

Clipboard10Individualitāte ir robežšķirtne, kas cilvēku šķir no Visuma dzīvības enerģijas plūsmas. Cilvēki realitāti uztver ar maņu orgānu palīdzību, bet to spējas ir viesai ierobežotas. Cilvēku maņas spēj uztvert tikai niecīgu daļiņu no līdzās esošās realitātes.

Lasīt tālāk ...