Nora DeGold par šokējošo vārdu spēku un cilvēku vadīšanu

Nora DeGold cilveka vards 300Manu mīļo lasītāj! Arī manā dzīvē reiz pienāca diena, kad es sapratu – vārdi ir ne tikai spēcīgi, tie ir kā komandas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Praktiskā tehnika, kā panākt, lai cilvēka seja kļūst enerģētiski nesimpātiska

300 Nora DeGold SEJAS APTAISISANAS VARDITāda, manu mīļo lasītāj, nu reiz ir šī pasaule, ka katra cilvēka panākumi ir cieši saistīti ar viņa seju.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Raganu buramvārdi

Nora DeGold raganas vardiii 300Senie maģijas traktāti vēsta, ka īstas raganas pūrā vienmēr glabājas buramvārdi un spēka vārdi katram dzīves gadījumam.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā pareizi formulēt un izteikt savas vēlmes Visumam?

Nora DeGold VVVVEELLLMMMM 300Jā, manu mīļo lasītāj, es domāju, ka arī par šo jautājumu ne reizi vien esi aizdomājusies, tālab parunāsim par savu vēlmju noformulēšanu un izteikšanu Visumam.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neveiksmes padzīšanas vārdi

Nora DeGold neveikmu padzisanai 300Tā nu ir, ka katrs no mums grib šajā pasaulē būt veiksmīgs un tas ir ļoti cilvēcīgi. Nu nav jau nekāda prieka mocīties ar dzīves pelēcību un nebeidzamajām neveiksmēm, kuras liek justies kā vāverei ritenī.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Lāsta uzlikšanas vārdi

Nora DeGold LVAARDIII 300Pirms daudziem gadiem es līdz galam vēl nespēju noticēt, ka tad, kad tiek likti lietā lāsta uzlikšanas vārdi, tie savam adresātam spēj nodarīt tik milzīgu kaitējumu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kur paliek gan domās, gan vārdos izteiktie vēlējumi?

Nora DeGold veeleejumiiii 300Tā nu ir, ka savu reizi kādam gribas novēlēt pašu labāko un skaistāko, ko arī izdarām, bet savu reizi gribas otram novēlēt sapūt vientulībā un lai Nāves māte pēc iespējas ātrāk viņu savāc pie sevis.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold spēka vārdi laimei

Nora DeGold LAIMEEE 300Jā, laime savā būtībā ir enerģija, turklāt vairāk kā svarīga, jo padara cilvēku patiesi laimīgu.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold attīrošie spēka vārdi intuīcijai

Nora DeGold INTUICIJAAAA 300Jā, manu mīļo lasītāj, intuīcija ir vēl viena ļoti svarīga spēja, kas spēj pasargāt no nelaimēm, palīdz saskatīt tās īstās un pareizās iespējas utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir jāzina, lai vārdojumi nekavējoties nostrādātu?

Nora DeGold VARDOJUMI 300Cilvēki gadu tūkstošiem ir ticējuši vārdojumu spēkam un sekmīgi likuši tos lietā. Bet vai ar to pietiek, ja vienkārši paņemam kādus vārdus un sākam ar tiem vārdot?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas patiesībā notiek ar cilvēku brīdī, kad viņš otram vēl ļaunu?

Nora DeGold NOVELEJUMS 300Jā, manuprāt šī ir vairāk kā svarīga tēma un ir laiks ar to tikt skaidrībā. Es zinu, manu mīļo lasītāj, ka arī Tev dažreiz vai pat ļoti bieži gadās brīži, kad gribas vēlēt ļaunu saviem pāri darītājiem, nelabvēļiem, ienaidniekiem, skauģiem utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Pie kā noved klusēšana?

Nora DeGold NEKLUSEEE 300Jā, šajā pasaulē pārāk daudz cilvēku klusē... Tik daudz ko slēpj par sevi un savu pagātni, klusē par apkārt notiekošajām nejēdzībām, nelietībām un citu cilvēku radīto haosu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas vienmēr jāatceras, lai sarunas laikā Tu tiktu sadzirdēts?

SARRRRR 300Nu ja mēs ko sakām, tad arī gribam tikt sadzirdēti no apkārtējo cilvēku puses, bet galvenais – lai mūs sadzird tas cilvēks, ar kuru notiek saruna.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, ja cilvēks sarunas laikā sāpina? Kā to neuzņemt sevī?

runaiiii 300Jā, manu mīļo lasītāj, esam sociālas būtnes, kurām ir vajadzīgas sarunas un komunikācija ar līdzcilvēkiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atgūt laimes sajūtu, kas padara dzīvi laimīgu un harmonisku?

Nora DeGold LRAKT 300Jā, manu mīļo lasītāj, kad jūtamies laimīgi, tad tēlaini runājot, savā dvēselē lidojam vairākus metrus virs zemes. Un tad automātiski pilnīgi viss mūsu dzīvē iet burtiski kā no rokas un visur, kur pieskaramies, acumirklī seko uzplaukums utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vārds, kas spēj apturēt cilvēku, nepatīkamu situāciju utt.

NDG PPPKKK 300Dienu dienā sarunvalodā mēs lietojam visdažādākos vārdus, bet dažiem no tiem piemīt lielāks spēks, nekā citiem. Vairums cilvēku pat nezina, kuri ir šie spēcīgie vārdi, tālab praktiski tos neliek lietā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Trīs vārdi, kuriem piemīt tik liels spēks, ka cilvēku un viņa dzīvi var padarīt unikālu

Nora DeGold PSSS 300Tu jau zini, manu mīļo lasītāj, ka vārdiem piemīt varens, maģisks spēks un tie nosaka gan mūs, gan mūsu dzīvi, taču saistībā ar vārdiem gribu Tev atklāt kādu ļoti svarīgu noslēpumu par to, kā tos lieku lietā es pati.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Ar ko jāsāk, lai beidzot izdotos iemīlēt sevi?

sirdsssss 300Kā jau zini, manu lasītāj, kur ir mīlestība, tur arī uzplaukums un skaistums, bet kur mīlestības vairs nav, tur pazūd gan skaistums, gan visas gaišās enerģijas.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Spēka vārdi labam liktenim

LIKTENIMMMM 300Nereti cilvēki jūtas tik ļoti dzīves noguruši un izmocīti nebeidzamajā cīņā ar dažādākajām likstām un problēmām, ka nonāk pie pārliecības, ka neko labāku dzīvē arī neredzēs, jo tā viņiem ir lēmis sliktais liktenis.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Spēka vārdi veiksmīgam dienas cēlienam

bbbsvece 300Manu mīļo lasītāj! Ir ļoti svarīgi pareizi uzsākt savu dienu, jo kā zināms – kā dienu uzsāksi, tā arī viņu pavadīsi. Tālab rīta cēlienu nekad neuzsāc ar negatīvām un depresīvām domām, jo tās neglābjami saindēs visu dienu!

Lasīt tālāk ...