Nora DeGold. Kā mūs ietekmē citu ļaunie vēlējumi?

Nora DeGold veleejumi 300Protams, ierodoties šajā mazliet dīvainajā pasaulē, mums jau no bērna kājas tika mācīts, ka citiem nevar ļaunu vēlēt. Ja tā darīsi, tad visu to dabūsi atpakaļ! Bet neskatoties uz šo mācību, ir neskaitāmi daudz cilvēku, kuri bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem vēl mums ļaunu. Turklāt pašiem ļauna vēlētājiem nevis klājas slikti, bet tieši otrādi. Bieži vien izskatās tā – jo cilvēks citiem vairāk ļaunu vēl, jo viņam dzīvē labāk klājas.
Tad nu tiksim skaidrībā, kādu ietekmi atstāj mums adresētie ļaunie vēlējumi. Sāksim jau ar to, ka ļaunos vēlējumus no citiem visbiežāk saņemam sūtītus domās, nereti dabūjam arī pateiktus tieši sejā. Nenoliedzami gan vieni, gan otri mūs ietekmē. Bet kā tieši tie mūs ietekmē? Kā tas izpaužas? Tātad, ja uzskatām un ticam, ka tie mums ir nāvējoši un spēj kaut ko sabojāt, tad to vien darām, kā cīnāmies ar ļaunu vēlējumu sekām un mūsu dzīve brīžiem līdzinās kaut kādam murgam. Bet ja uzskatām – jo man vairāk ļaunu vēl, jo man dzīvē labāk iet, tad tieši tā arī notiek. Un tad tiešām ir tikai viena doma – kaut man to skauģu un ienaidnieku uzrastos vairāk! Viņi visi ar savu spēku man taču palīdz un padara manu dzīvi vēl veiksmīgāku!
Kad kāds mums kaut ko novēl vai par mums domā, jebkurā gadījumā šī cilvēka enerģija un spēks mūs sasniedz. Bet kā šo spēku izmantot savā labā, tas jau paliek mūsu pašu ziņā. Ja neprotam to izmantot un likt savā labā, tad protams – jebkuri ļauna vēlējumi tikai kaitē mums un mūsu dzīvei.
Nu ko, manu mīļo lasītāj, laiks beigt baidīties no tiem, kuri Tev vēl ļaunu! Un atgādināšu vēl vienu lietu. Nekautrējies par Tev reiz nodarīto kaitējumu visiem saviem pāri darītājiem savēlēt vislielākās šausmas, kādas vien vari iztēloties! Tici man, tas nostrādās! Ļaundaris pelnīti atrausies, jo diezin vai mācēs Tevis raidīto vēlējumu izmantot savā labā. Parasti tie pazudina cilvēkus, kuriem tie sūtīti un likti.

Nora DeGold veleejumi 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold