Noras DeGold brīnumrecepte, kā uzveikt slimību

Nora DeGold vajprata genocits300Šajā pasaulē vesels cilvēks tiešām jau ir liels brīnums. Satikt kādu, kurš gada laikā nav ņēmis mutē nevienu pašu tableti, ir vēl lielāks brīnums.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold divsēriju piedzīvojums ar reālu govs pakaļu. Kaut kas no Parīzes dieniņām un nedieniņām

govssss 300Vai, manu mīļo lasītāj, kā tik man neklājās tai smalkajā Parīzē! Nolēmu Tev izstāstīt vēl vienu divsēriju šausmu stāstu, kuru piedzīvoju Parīzes apmeklējuma laikā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Aptaisījums uz veselību

Nora DeGold VESELIBAS SAGRAUSANAS VARDI 300Jā, tikai tad, kad cilvēks pa īstam ir pazaudējis veselību, viņš saprot, ka pārējam šajā dzīvē vairs nav nekādas jēgas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek, kad kāds mūs uzcienā? Ko mēs paņemam un ko iegūstam?

Nora DeGold abbbbblll 300Jā, šajā pasaulē reti kad cilvēki viens otru uzcienā no visas sirds un bez kāda ļauna nolūka, vienkārši lai iepriecinātu vai pabarotu, ja kāds izsalcis, vai vienkārši tāpat vien, izrādot labu žestu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab tieši cilvēka seja noveco ātrāk par pārējo ķermeni? Kā to mazināt?

Nora DeGold grrrrummbbb 300Jaunība cilvēkam dāvā skaistu ķermeni un īpaši skaistu sejas ādu – stingru, svaigu un gludu. Bet laiks iet.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Dažādi psiholoģiskie gaļas ēdāju portreti atkarībā no konkrētās gaļas izvēles uzturā

Nora DeGold VVVVEGGGG 300Patīk mums vai nepatīk, bet cilvēks ir tas, ko viņš ēd. Izrādās, ka ēdiens veido un uztur ne tikai fizisko ķermeni, bet arī cilvēka raksturu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab sievietes dažreiz pārvēršas par resnām “govīm”, kuras no šī liktens nespēj glābt pat diēta?

Nora DeGold RRRGGTT 300Jā, kad sieviete iedzīvojas liekajos kilogramos, viņas pašapziņa vārda vistiešākajā nozīmē tiek sagrauta. Liekais svars piemeklē daudzas sievietes, bet pats interesantākais ir tas, ka praktiski visām cīņa ar to ir praktiski bezcerīga, jo nelīdz pilnīgi nekas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir galvassāpju cēlonis?

GDGJDSJSDJSJKuram gan dzīvē nav gadījies piedzīvot nepatīkamās galvassāpes? Ja tādas piedzīvotas tālā pagātnē vai atgadās pa retam, tad uztraukumam nav pamata, taču regulāras galvassāpes var padarīt dzīvi neciešamu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, kad paslīd kāja un garīgais, veselīgais un pareizais dzīvesveids izgāžas?

Nora DeGold ARRSSSFFF 300Protams, manu mīļo lasītāj, tas ir ļoti svarīgi – veselīgi ēst, domāt tikai pozitīvas domas, nodarboties ar sportu, nepiesārņot savu garu un ķermeni ar slikto, negatīvo, kaitniecisko.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek ar sievieti, kura nodarbojas ar seksu ar nemīlamu cilvēku?

Nora DeGold STTThGGG 300It kā tas nav nekas jauns, ka dzīvojam mazliet dīvainā pasaulē, kur atliek tikai skatīties un brīnīties – nu kālab cilvēki tik bieži paši sevi spīdzina un iet pret savu sirdi?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir depresijas cēlonis?

deprakst 300Jā, aizvien vairāk cilvēku sūdzas par drūmu, depresīvu noskaņojumu un daudzi ar laiku pat saslimst ar biedējošo slimību - depresiju.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir stresa jeb spriedzes cēlonis? Stress- bīstamais ierocis, kas ar laiku nokauj veselību

stresammmm 300Kurš gan nezina, kas ir stress jeb spriedze? Tas ir kļuvis par mūsdienu cilvēka ikdienu un tiek uztverts jau kā norma.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā ātri atgūt ideālo figūru? Cēlonis, kas liedz būt tievai

figuurai 01300Nu ko, manu mīļo lasītāj, ar katru dienu daba atplaukst arvien vairāk, vasara vairs nav aiz kalniem un tūlīt no skapja būs jāvelk ārā savas skaistās kleitas. Jā, viss jau būtu skaisti, ja tikai nebūtu viens “bet” un tas ir liekais svars.

Lasīt tālāk ...

VESELĪBA: Nora DeGold. Kā dziedināt varikozās vēnas?

venas 300Varikozā vēnu paplašināšanās ir stāvoklis, kad perifērās vēnas, kas atrodas uz kājām tieši zem ādas, un parasti nav ievērojamas, pēkšņi piebriest un kļūst redzamas, kā tādi zili striķi. Visbiežāk sastopama virspusējo vēnu varikoza paplašināšanās, kas saistīta ar venozo vārstuļu vājumu un asinsrites traucējumiem.

Lasīt tālāk ...

VESELĪBA: Nora DeGold. Šokējoša patiesība par vegāniem, viņu dzīves garumu un veselību

banansss 300Vispirms, manu mīļo lasītāj, tiksim skaidrībā ar jautājumu – kas tad īsti ir vegāni? Tie ir cilvēki, kuri uzturā nelieto zivis, gaļu, olas un piena produktus.

Lasīt tālāk ...

VESELĪBA: Nora DeGold. Gara mūža un ideālas veselības formula

eko 300Ak, cik daudzi šajā pasaulē mokās ar nopietnām veselības problēmām un laba veselība viņiem ir tikai tāls un nesasniedzams sapnis!

Lasīt tālāk ...

VESELĪBA: Nora DeGold. Kāpēc nevaru atbrīvoties no liekā svara? Un kas varētu būt mana liekā svara cēlonis?

svarsss jjKatrai Dievietei gribas izskatīties skaistai un burvīgai, stalti nest savu daiļo ķermeni pasaulē, priecāties un būt lepnai par to. Jā, manu mīļo lasītāj, kāds tur var būt skaistums, ja nepatīkama lieluma “riepa” ir pārvēlusies pāri bikšu jostai vai izspiedusies cauri jaunajai, skaistajai kleitai?

Lasīt tālāk ...

VESELĪBA: Laima – ekoloģiska vitamīnu “noliktava”

22AA98Kas ir šis eksotiskais laima auglis? Laima auglis atrodams tropu mežos, dzimtene meklējama Indijā.

Lasīt tālāk ...

VESELĪBA: Laima sula skaistumam

22AA98Laima sula sastāvā ietilpstošais C vitamīns var tikt saukts par skaistuma vitamīnu. C vitamīns  piedalās kollagēnu proteīnu veidošanā, kas sejas ādai piešķir elestību.

Lasīt tālāk ...